Sevgi Anaokulu

Sevgi Anaokulu

Sevgi Anaokulu ( M.E.B.’ e Bağlı Devlet Anaokulu )

Adres
Adnan Yüksel Caddesi Kiraz Sokak No:12 Etlik / Keçiören / ANKARA

Telefon
0312 325 66 63

Sevgi Anaokulu Yorumları

Lütfen buradan iş başvurusunda bulunmayınız. Yasal zorunluluk olarak sisteme giriş yapan herkesin IP bilgisi kaydedilmektedir. Yasal prosedür çerçevesinde bir yorumun kim tarafından yapıldığı tespit edilebilmektedir. Bu nedenle, yorumcularımızın sorumluluğunun kendilerinde olduğu bilinciyle yorum yapmalarını önemle rica ediyoruz.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.

Yorumlar (1)

 

  1. filiz bozkurt diyor ki:

    2006-2007 Beyaz Kelebekler sınıfında Çiğdem Saraçlı öğretmeninden eğitim alan kızım Buse Özlem Bozkurt,şuan 3.sınıfa geçti ve çok başarılı.Sadece kızım değil.kızımın sınıfında bu okuldan eğitim almış 3arkadaşlarıda çok başarılılar.Bu başarılarını okul öncesi eğitimi Sevgi Anaokulundan aldıkları için bu kadar başarılıar.Şimdi ikinci kızım 14.07.2007 doğumlu Sude Yağmur’uda şimdiden yaşı tutarsa bu okuldan eğitim almasını istiyorum.Kızımın bu başarılarından dolayı önce Sayın Müdürümüz Leyla Hanıma sonra Sevgili Öğretmenimiz Çiğdem Hanıma ve diğer çalışanlara çok tşk.ederim.Saygılarımla Filiz Bozkurt

Yorum Bırakın

Etiketler: , , ,