GÜLBAHÇESİ ANAOKULU

GÜLBAHÇESİ ANAOKULU

GÜLBAHÇESİ ANAOKULU

GÜLBAHÇESİ ANAOKULU Yorumları

Lütfen buradan iş başvurusunda bulunmayınız. Yasal zorunluluk olarak sisteme giriş yapan herkesin IP bilgisi kaydedilmektedir. Yasal prosedür çerçevesinde bir yorumun kim tarafından yapıldığı tespit edilebilmektedir. Bu nedenle, yorumcularımızın sorumluluğunun kendilerinde olduğu bilinciyle yorum yapmalarını önemle rica ediyoruz.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.

Yorumlar (1)

 

  1. ibrahim erdem diyor ki:

    sevgili veliler biri 3 diğeri 4 yaşlarında iki erkek evladım var eşim calışmaya karar verince başladık bir kreş aramaya büyük bir özen ve caba gösterdik hem kalite hem maliyet arıyorduk işin doğrusu kalite buluyorduk maliyet yüksek maliyet bulduk ama kalite diye hiç bir şey yok, taki gülbagcesi ana okulunu bulana kadar. bizimkiler serbest büyüdüler hiçbir kısıtlama ya mahruz kalmadan yani işin acıkcası 2 ay gibi bir kısa sürede büyük bir gelişme ve ilerleme kaydettiler burdan gülbagcesi anaokulu yetkilisi selma hanım ve değerli eşine şükranlarımı bir borc bilirim . bu arada sevgili hocalarımızı unutmayalım tabiki allah yardımcınız olsun hocalarım.cocuklarımı gönül rahatlığıyla sizlere teslim ettim,ve ediyorumda .sevgililerle ,,ibrahim erdem

Yorum Bırakın

Etiketler: , , ,