Hamurdan Hayaller Yarışması

Hamurdan Hayaller Yarışması

anaokulu oyun hamuru okul öncesiPlay–Doh çocukların hem eğlenerek yarışacağı hem de yaratıcılıklarını geliştirebileceği  “Play-Doh Hamurdan Hayaller Yarışması’nı bu yıl 8.kez düzenleyecek.

Play-Doh Hamurdan Hayaller Yarışması kapsamında çocuklar renkli hamurları kullanarak yaratıcılıklarını ortaya koyacak ve ortaya çıkardıkları  hamurdan şekiller ile yarışmaya katılabilecekler.

Hamurdan Hayaller Yarışması’na 3-6 yaş arasındaki çocukların katılabiliyor. Değerlendirmesini kendi alanlarında uzman olan jürinin yapacağı yarışmanın sonucunda en iyi şekilleri yapan üç yarışmacı, oyuncaklar ve yarışma sponsoru Sütaş tarafından Büyümixler ile ödüllendirilecek.


Çocukların Play-Doh hamurlarıyla yaptıkları şekillerin fotoğrafları www.hamurdanhayaller.com  sitesine üye olunup, siteye yüklenerek da info@hasbro.com.tr adresine e-postayla göndererek yarışmaya katılım sağlanabilir. 

 

Hamurdan Hayaller Yarışması’na son katılım tarihi 31 Mart.

Yarışmayla ilgili detaylı bilgi için: www.hamurdanhayaller.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hamurdan Hayaller Yarışması Yorumları

Lütfen buradan iş başvurusunda bulunmayınız. Yasal zorunluluk olarak sisteme giriş yapan herkesin IP bilgisi kaydedilmektedir. Yasal prosedür çerçevesinde bir yorumun kim tarafından yapıldığı tespit edilebilmektedir. Bu nedenle, yorumcularımızın sorumluluğunun kendilerinde olduğu bilinciyle yorum yapmalarını önemle rica ediyoruz.

Küfür, hakaret içeren; dil, din, ırk ayrımı yapan; yasalara aykırı ifade ve beyanda bulunan ve tamamı büyük harflerle yazılan yorumlar yayınlanmayacaktır.

İçerik yorumlara kapalıdır.

Etiketler: , ,